۰

خرید کود پودری

خرید کود پودری | شرکت کشاورزی سبز یزد

کود کامل رویشی

کود گرانول یا خشک یا کود پودری یک نوع کود است که در قالب های کود خشک، خوشه ای، مایع و یا ضد پودر عرضه می شود.اکثر فروشگاه های محصولات باغداری انوع مختلف کود گرانول را همراه با مجموعه ای از فرمول های تولید شده آن عرضه می نمایند.این نوع کود دارای هم مزایا و هم معایبی است که کشاورزان و باغبانان با در نظر گرفتن روش صحیح استفاده از آن می توان از این کود بهترین استفاده را نمایند. برخی از شرکت های تولید کننده کود گرانول مصنوعی جهت ایجاد تعادل مورد نظر در آن از مواد شیمیایی و مواد مغذی مختلف استفاده می نمایند.البته می توان این نوع کود را به روش طبیعی نیز تهیه نمود.این کار به راحتی با جمع آوری موادی مانند کمپوست، کود و دیگر مواد در دسترس انجام می پذیرد و سپس با ایجاد گلوله هایی از مواد جمع آوری شده می توان از آن ها در باغبانی استفاده نمود.البته این نوع کود می بایست قبل از فروش آزمایش گردد.نکته قابل توجه در این مورد این است که ممکن است که همیشه تعادل دقیقی از مواد مغذی موجود در آن به نسبت کود های شیمیایی وجود نداشته باشد.کود گرانول یا خشک یک نوع کود است که در قالب های کود خشک، خوشه ای، مایع و یا ضد پودر عرضه می شود. شرکت کشاورزی سبز یزد از بدو تاسیس با هدف تقویت زیر ساخت های بخش باغبانی و کشاورزی شهری و خانگی در امر تولید و تهیه انواع کودهای ارگانیک و شیمیایی، پودری و مایع با بهترین کیفیت و خدمات مشاوره ای رایگان وارد عرصه ی تولید شده است.شرکت کشاورزی سبز یزد، از خوش نامترین شرکت هایی است که کود کامل رویشی ، کود افزایش میوه ، کود ازته و کود پتاسه را عرضه می نماید.هم چنین برای خرید کود پودری ،بهترین انتخاب شرکت کشاورزی سبز یزد می باشد.


کود پتاسه گرانوله

یکی از بهترین راه های استفاده از کود پتاسه گرانوله جهت آماده سازی خاک قبل از کاشت می باشد.مزیت کلیدی در استفاده از یک فرم کود گرانول فرم کپسولی آن است که در زمان انتشار عمل می نماید.اجازه می دهد تا در طول زمان مواد مغذی به جریان افتد.یعنی به جای این که مانند کود های شیمیایی مایع، سیلی از مواد مغذی در گیاه جاری شود به آرامی این اتفاق بیافتد.اجازه می دهد تا در طول زمان مواد مغذی به جریان افتد.یعنی به جای این که مانند کود های شیمیایی مایع، سیلی از مواد مغذی در گیاه جاری شود به آرامی این اتفاق بیافتد.در چنین شرایطی نیز می توان با از دست رفتن کود یا مواد مغذی در بارش های باران سنگین و زهکشی ضعیف، که اصولا با وجود داشتن نفع زیاد به گیاهان کود نمی دهیم، جلوگیری به عمل آید.البته مدیریت استفاده از کود گرانول می تواند برای یک باغ دشوار باشد به همین خاطر می بایست از آن با دقت استفاده گردد تا از وارد شدن آسیب به گیاهان جلوگیری به عمل آید.شرکت کشاورزی سبز یزد با بهره گیری از کارخانه و آزمایشگاه کاملا تخصصی خود که به صورت رایگان آزمایشات لازم را قبل از ارائه محصول به بازار بر روی گونه های خاص و عمومی گیاهان آپارتمانی و گیاهان فضای باز انجام می دهد و همچنین برخورداری از اطلاعات روز دنیا و ارتباط با مراکز علمی و تحقیقاتی دنیا با کنترل دقیق بر روی کلیه محصولات تولیدی، کودهای خود را بر اساس استانداردهای بین المللی تولید می کند. خرید کود پتاسه گرانوله، خرید بهترین کود پسته ،خرید کود کامل رویشی و خرید کود گیاهان آپارتمانی را از معتبرترین شرکت تولید کننده ی کود در یزد یعنی شرکت کشاورزی سبز یزد انجام دهید.

قیمت خرید کود پودری| شرکت کشاورزی سبز یزد

کود پودری  | شرکت کشاورزی سبز یزد

نکات مهم استفاده از کود پودری

سازمان باغبانی و کشاورزی به شدت به کشاورزان توصیه می نماید که قبل از استفاده و کاشت محصول خاک خود را مورد آزمایش قرار دهند.در بسیاری از دانشگاه ها برنامه های کشاورزی جهت ارائه تست خاک به باغبانان و کشاورزان به اجرا گذاشته می شود که در این روش نمونه برداشته شده از خاک به شرکت های تخصصی آزمایش خاک ارسال می گردد.در بسیاری از دانشگاه ها برنامه های کشاورزی جهت ارائه تست خاک به باغبانان و کشاورزان به اجرا گذاشته می شود که در این روش نمونه برداشته شده از خاک به شرکت های تخصصی آزمایش خاک ارسال می گردد.بهتر است از کود گرانول ازت- گوگرد در فصل بهار و قبل از شروع به کشت استفاده شود تا خاک بصورت یک دست آماده کشت گردد.نتایج آزمون اطلاعاتی در مورد تعادل مواد مغذی مورد نیاز در خاک و بهترین نوع قابل استفاده کود را اعلام می دارد.باغبان نیز باید به یاد داشته باشد که نوع گیاهان جهت کاشت در خاک مهم است، آن هم به علت وجود مواد مغذی موجود در خاک و PH های مختلف مورد نیاز جهت رشد هر گیاه که حتما می بایست مورد رسیدگی قرار گیرد. چند نمونه از نکات مهم استفاده از کود پودری به حضورتان ارائه شد.برای کسب مشاوره ی رایگان و اطلاعات تکمیلی با کارشناسان شرکت تماس حاصل نمایید.شرکت های مختلفی در سطح استان یزد و حتی کشور وجود دارند که خود را بهترین در تولید و عرضه ی کودهای شیمیای و ارگانیک می دانند اما زمانی که محصول آنها را استفاده کنید،پی به نادرستی ادعای آن ها می برید.شما مشتریان گرامی با خرید کود پودری ، خرید کود کامل رویشی و خرید کود سولفات آمونیوم از شرکت کشاورزی سبز یزد و استفاده ی آن برای گیاهان خود، متوجه تفاوت کیفیت کودهای ارائه شده ی ما با دیگر شرکت ها خواهید شد.


مقایسه کود پودری و مایع | شرکت کشاورزی سبز یزد

مقایسه کود پودری و مایع

با مقایسه کود پودری و مایع ،پی به مزیت هایی در هر نوع کود می بریم.یکی از مهم‌ترین مزیت‌های کودهای خشک یا همان کود پودری آن است که استفاده از آنها برای گیاه محدودیت زمانی ندارد، گیاه می‌تواند مواد مغذی مورد نیازش را در محدوده زمانی طولانی جذب کند. اهمیت این مزیت زمانی بیشتر مشخص می‌شود که این کودها پیش از کشت با خاک مخلوط می‌شوند. با اینکه اصلاح اولیه خاک ممکن است طول بکشد، وجود این کودها در خاک در درازمدت از زمان عملیات کشاورزی می‌کاهد. مهم‌ترین مزیت کود مایع استفاده کنترل ‌شده از آن است. به‌کمک این کودها، دز مصرفی کود و تعداد دفعات استفاده از آن برای گیاه توسط کشاورز کنترل می‌شود. هنگام بروز مشکلات نیز استفاده از این نوع کودها اختیار بیشتری به باغبان می‌دهد. مقادیر رقیق‌سازی و نسبت‌هایی که بین کودهای مایع چندگانه وجود دارد، به‌منظور تأثیر بر رشد گیاه، به‌سرعت قابل تغییر هستند. به بیان دیگر، گیاه در هر مرحله‌ای از رشد که باشد، دنبال‌کردن برنامه تغذیه و کوددهی آن، با استفاده از کودهای مایع به‌مراتب راحت‌تر از کودهای خشک است. اغلب کودهای مایع مواد مغذی مورد نیاز گیاه را به‌شکلی ارائه می‌کنند که به‌راحتی برای گیاه قابل جذب است. در انتها، این کشاورز است که تصمیم می‌گیرد از چه نوع کودی استفاده کند. به‌یاد داشته باشید که در این زمینه هیچ قانونی برای آزمایش کودهای مختلف وجود ندارد. بهتر است که هر دو نوع کود مایع یا خشک را امتحان کنید تا دریابید که کدام نوع برای بهترین رشد محصولات شما مناسب‌تر است. شاید ترکیب هر دو روش بهترین نتیجه را در تأمین نیازهای گیاه و درخت داشته باشد.در همین راستا شرکت کشاورزی سبز یزد ،از بدو فعالیت خود سعی بر عرضه محصولاتی با کیفیت بالا، خدمات فروش کارشناسی شده و بسته بندی اصولی و صحیح داشته تا بتواند با جلب رضایت مشتریان که اصلی ترین سرمایه ما محسوب میگردند، سهمی از بازار کودهای شیمیایی و ارگانیک کشور را در دست گیرد.کود کامل انار ،بهترین کود مایع مخصوص مرکبات و کود تغذیه گیاهان آپارتمانی از با کیفیت ترین محصولات کشاورزی سبز یزد می باشد.